RODY3 TRIO niebieska - duża klatka dla małych gryzoni (Zolux) (206025)

Wygodna, luksusowa trzypoziomowa klatka dla małych gryzoni z możliwością rozbudowy.

 

Trzy poziomy to dużo radości dla zwierzaków, zwłaszcza że można się pomiędzy nimi przemieszczać przez wygięte rury. Zwiększają powierzchnię użytkową klatki na tyle, że może w niej mieszkać wygodnie kilka małych zwierząt.

 

Dzięki trzem poziomom możemy też czasowo odseparować od siebie w klatce gniewające się na siebie zwierzaki - wystarczy zaślepić otwory łączące piętra.

 

Przezroczyste ścianki umożliwiają wygodną obserwację zwierząt i ich poczynań.

 

Klatka tego typu jest bardziej zaciszna niż przewiewne, "klasyczne" klatki z metalowych prętów. Trzy klapki wejściowe umieszczono z boku klatki (po jednej do każdego poziomu) oraz dodatkową małą klapkę u góry, więc mamy swobodny dostęp do zwierząt.

 

Klatka ma plastikową rączkę do przenoszenia i może z powodzeniem służyć również jako transporter, możemy też zabrać w niej zwierzęta na urlop czy dłuższy wyjazd.

 

Klatka wykonana jest z wytrzymałego plastiku wysokiej jakości i nie przegryzie jej nawet bardzo zawzięty zwierzak. Taką klatkę łatwo jest też myć i utrzymywać higienę.

 

Klatki RodyLounge mogą być ze sobą łączone przy użyciu dodatkowych elementów: tuneli, złączek i zaślepek - możliwości rozbudowy są właściwie nieograniczone. Połączone tunelami klatki stworzą prawdziwe Gryzoniowe Pałace :)

 

Klatka TRO RodyLounge przeznaczona jest dla grupki 3-4 małych gryzoni: myszy, myszoskoczków, normików, myszy kolczastych i chomików (wszystkie gatunki). Oczywiście pojedynczy chomik też może w niej mieszkać (chomiki są samotnikami, ale większość innych małych gryzoni cierpi w samotności).

 

W zestawie:  1 poidełko 170ml, 2 kołowrotki, 2 karmniki, 1 domek zewnętrzny, 2 płaskie pokrywki, 7 tuneli "kolanko", zaślepki, łączniki.

 

Wymiary: 41 x 27 x 53 cmInformacje dodatkowe

Wymiary 41 x 27 x 53 cm
Producent Zolux


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design