PODŁOŻE CELULOZOWE 5L - papierowa ściółka do klatki i terrarium suchego (AlleTerra)

W magazynie

15,90 zł
LUB

Super higieniczna, bardzo chłonna, mięciutka ściółka z preparowanego papieru.

 

Ściółka ma postać granulek ze sprasowanego, rozdrobnionego papieru i bardzo wydajnie chłonie wodę, mocz i nieprzyjemne zapachy, a klatka w tym czasie jest sucha i świeża. Dodatek azotanu srebra o właściwościach bakteriobójczych  (absolutnie nieszkodliwego dla zwierząt i ludzi) powoduje że ściółka nie pleśnieje i nie gnije nawet gdy jest już mocno zużyta.

 

Podłoże celulozowe jest absolutnie bezpieczne w przypadku połknięcia, bo mięciutka ściółka gładko przechodzi przez przewód pokarmowy i zwierzę wydala ją bez problemu. Ściółka  nie zatyka i nie kaleczy przewodu pokarmowego, nawet u zwierząt, które ciągle zjadają podłoże, jak np. agamy brodate.

 

Podłoże jest całkowicie biodegradowalne, więc zużytą ściółkę można z powodzeniem kompostować lub spuszczać w toalecie.

 

Podłoże szczególnie polecane dla gadów z terrariów typu suchego (np. agama brodata, gekon lamparci, wąż zbożowy, żółw grecki), oraz dla małych ssaków budujących gniazda i kopiących nory, takich jak myszy, chomiki, szczury, koszatrniczki itp.

 

Sposób użycia: do kuwety klatki lub do terrarium wsypać 2-3cm warstwę ściółki. Wymieniać wtedy, gdy podłoże nie wchłania już więcej płynów i zapachów, a w klatce przestaje być sucho.

 

Skład: 100% celuloza

 

Objętość: 5LInformacje dodatkowe

Wymiary Objetość - 5L
Producent AlleTerra


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design