karmy dla szczeniąt

Tu znajdziesz karmy przygotowane specjalnie dla szczeniaków wszystkich ras. Szczenięta i rosnące psy wymagają odpowiedniej diety dla rozwijającego się ciągle organizmu, zapewniającej właściwy rozwój i wzrost mięśni. Karmy dla szczeniąt zawierają odpowiednie proporcje kwasów tłuszczowych niezbędnych do rozwoju systemu nerwowego i immunologicznego oraz wpływających na zdrową skórę i sierść. Są też bogate w fosfor i wapń oraz wysokiej jakości białko, łatwo strawne węglowodany i wszystkie witaminy i minerały potrzebne do budowy silnych mięśni, mocnych narządów i systemu szkieletowego. Szczenięta ras dużych rosną wolno i należy starannie kontrolować ilość spożywanych przez nie tłuszczów i kalorii aby utrzymać zdrowe tempo wzrostu, natomiast szczenięta ras małych dorastają bardzo szybko i mają szybszy metabolizm. Dlatego warto dobrać karmę do rozmiaru rasy szczeniaka. Uciesz szczenięta najlepszą dla nich karmą!

Lista  Siatka 

Ustaw kierunek malejący
na stronę

2 produkt(ów)

 1. Internetowy sklep zoologiczny ZooFaktor - Happy Life JUNIOR CHICKEN 10kg - karma dla szczeniąt i młodych psów z kurczakiem i mlekiem (Versele Laga)

  Happy Life JUNIOR CHICKEN 10kg - karma dla szczeniąt i młodych psów z kurczakiem i mlekiem (Versele Laga)

  106,80 zł

  Smaczna, sucha karma z kurczakiem i mlekiem dla szczeniąt i młodych, rosnących psów.

  Dowiedz się więcej...
 2. Internetowy sklep zoologiczny ZooFaktor - Opti Life PUPPY MINI 2,5kg – karma dla szczeniąt ras małych (Versele Laga)

  Opti Life PUPPY MINI 2,5kg – karma dla szczeniąt ras małych (Versele Laga)

  66,50 zł

  Bardzo dobra karma wysokkiej jakości dla szczeniąt ras małych, zawiera dużo zdrowych białek zwierzęcych i nie zawiera glutenu.

  Dowiedz się więcej...

Lista  Siatka 

Ustaw kierunek malejący
na stronę

2 produkt(ów)

Web Design