Internetowy sklep zoologiczny ZooFaktor: O NAS

Właścicielem portalu oraz sklepu ZooFaktor jest:

ZooFaktor s.c. Izabella Mulak, Marcin Szporko
ul. Leśmiana 15A
05-820 Piastów k. Warszawa
NIP: 534-247-60-10
REGON: 143035772
Rachunek bankowy: Alior Bank S.A. 09 2490 0005 0000 4500 2012 2284

Zarówno zwierzęta jak i karmy czy akcesoria możecie Państwo kupić przez internet lub w naszym stacjonarnym sklepie zoologicznym. Dokładny adres oraz godziny otwarcia sklepu znajdziecie Państwo w dziale kontakt.
Serdecznie zapraszamy!!

***

Gorąco witamy na stronach internetowego sklepu zoologicznego ZooFaktor. Od lat jesteśmy związani z rynkiem zoologicznym i w końcu postanowiliśmy otworzyć własny sklep dla zwierząt. Zwierzęta są naszą wielką życiową pasją, którą chcemy się z Państwem podzielić.

Szczególnie dbamy o TERRARYSTYKĘ:

  • w ofercie liczne wije, pajęczaki, skorupiaki, owady, płazy, gady – i zaawansowani i początkujący znajdą u nas coś ciekawego
  • duży wybór terrariów, osprzętu dla zwierząt (oświetlenie, ogrzewanie, nawilżanie), podłoży, lian, pokarmów dla zwierząt, witamin i suplementów, roślin sztucznych oraz innych elementów wystroju i urządzenia terrarium.


Szczególnie dbamy o MAŁE  SSAKI:

  • w ofercie lotopałanka, burunduk, suseł Richardsona, tenrek mniejszy, a poza tym liczne szczurusie, szynszyle, świnki morskie, chomiki i inne nieduże ogonki.
  • duży wybór klatek, podłoży, pokarmów dla gryzoni i przysmaków, kryjówek i innych akcesoriów dla futrzaków.


KOT i PIES  też znajdą tu coś ciekawego.

Przez cały czas dbamy o potrzeby zwierzaków mieszkających w naszym sklepie zoologicznym, starając się zapewnić im jak najlepsze warunki życiowe, a te które potrafią się zaprzyjaźniać z człowiekiem oswajamy i przyzwyczajamy do kontaktu z ludźmi. Wszystkie nasze zwierzęta pozostają też pod kontrolą doświadczonych lekarzy weterynarii.

Sklepem i jego mieszkańcami opiekuje się: lekarz weterynarii, dr nauk biologicznych Janusz Lewin, znany specjalista od gadów, płazów i małych ssaków.

***

Każdy Klient może być pewien naszej pełnej uwagi poświęconej potrzebom jego i jego zwierzaka, a cała nasza wiedza jest do Państwa dyspozycji:


  • doradzamy tym, którzy nie są pewni z jakim zwierzakiem chcą zamieszkać – dobierzemy odpowiedniego  stwora dla alergika, dla pięciolatki, dla pracujących 25 godzin na dobę, czy twardziela marzącego o zwierzaku równie twardym jak on sam

  • dobierzemy produkty najodpowiedniejsze dla Państwa zwierzaków tak, aby były szczęśliwe i zadbane. Zawsze informujemy o zamiennikach i odpowiednikach (np. tańsza żarówka, inna karma o podobnym składzie itp) mając na względzie możliwości Klientów i przyzwyczajenia ich pupili.

  • Udzielimy każdemu fachowych porad – zawsze można do nas zadzwonić lub napisać i poprosić o pomoc, poradę czy konsultacje

 

NIE ŚCIEMNIAMY! – nie ukrywamy niedogodnych cech zwierzaków. Na pewno nie zapomnimy wspomnieć, że np. skorpiony są jadowite, fretki intensywnie pachną, a młody żółw żółtlicy urośnie kiedyś do rozmiarów 40cm. Pomożemy za to w zaplanowaniu rozwiązań dla podobnych problemów.

 

NIE WPROWADZAMY W BŁĄD! – nie wmawiamy że wiewiórka może mieszkać w klatce dla chomika, legwan zielony w osiemdziesięciocentymetrowym terrarium, a żółw wodny w baseniku wielkości spodka (za to z plastikową palemką). Uczciwie poinformujemy za to o warunkach, jakie trzeba zapewnić zwierzakowi, aby był zdrowy i szczęśliwy.

 

Web Design