PODŁOŻE KOKOSOWE XL - uniwersalna ściółka z ciętego kokosa 5L (Promat)

W magazynie

8,10 zł
LUB

Uniwersalne, naturalne podłoże z grubo pociętych kawałków zewnętrznej, włóknistej części skorupy orzecha kokosowego. Ciekawy, duży rozmiar kawałków kokosa rzadko spotykany w sprzedaży!

 

Ze względu na naprawdę duże kawałki podłoża, najlepiej się nadaje do terrariów z dużymi gadami (np. dusiciele, legwany, warany). Oczywiście w małych terrariach dodatek tego podłoża też może bardzo atrakcyjnie wyglądać, szczególnie jesli chcemy uzyskać efekt naturalnego bałaganu ściółki w lesie tropikalnym - duże kawałki kokosa wyglądają w terrarium ciekawie i zagadkowo.

 

Włókno kokosowe jest odporne na wilgoć, nie pleśnieje i nie gnije, pozwalając zachować higienę i zdrowe warunki w terrarium. Nadaje się przede wszystkim do wilgotnych terrariów, bo kokos jest porowaty i pomaga zachować odpowiedni poziom wilgotności w zbiorniku, ale w terrariach suchych również będzie wyglądał bardzo ładnie i na miejscu. Ponieważ włókno kokosowe dobrze pochłania nieprzyjemne zapachy podłoże można również stosować jako dodatek do ściółki małych ssaków (stworzy wrażenie leśnej ściółki na dnie klatki np. dla koszatniczek).

 

W wypadku zjedzenia przez zwierzę kawałki włókna kokosowego bezkolizyjnie przechodzą przez przewód pokarmowy, są więc bezpieczne dla zwierzaków.

 

Wymiary:


granulacja kawałków kokosa: 15-50mm
objętość opakowania: 5 litrów
waga opakowania: 0,7 kgInformacje dodatkowe

Waga/Objętość 0,7kg / 5L
Producent Promat


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design