CHAMBIOSE NATURE 10L - ściółka z sieczki konopnej (Zolux) (212312)

W magazynie

16,80 zł
LUB

Bardzo fajna, w pełni naturalna, chłonna ściółka dla małych ssaków ze słomy konopnej.

 

Ściółka ma postać drobno pociętej (do 1,5cm) słomy z łodyg konopi. Jest miękim, chłonnym i ekologicznym materiałem. Może być bezpiecznie zjadana i połykana, nie utknie w przełyku i nie stanowi żadnego zagrożenia dla zwierzaka, a bardzo wygodnie się na niej leży.

 

Ściółka dość dobrze chłonie wodę (1l ściółki wchłania 0,3l płynu) oraz nieprzyjemne zapachy z kuwety. Dla zwiększenia wydajności można ją jeszcze łączyć z inym materiałem o silnych właściwościach chłonnych.

 

Znakomicie nadaje się na podłoże i wyściółkę klatek dla gryzoni, królików i innych małych ssaków (np. fretek, lotopałanek czy jeży). Można ją również stosować dla żółwi lądowych z suchych środowisk (np. żółwie greckie, stepowe, zawiasowe czy lamparcie).

 

Takie podłoże jest całkowicie biodegradowalne, więc zużytą ściółkę można z powodzeniem kompostować.

 

Sposób użycia: do kuwety klatki lub do terrarium wsypać 2-3cm warstwę ściółki. Wymieniać wtedy, gdy podłoże nie wchłania już więcej płynów i zapachów, a w klatce przestaje być sucho.

 

UWAGA! Chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości: ściółka jest wykonana z okorowanych łodyg konopii i nie ma nic wspólnego z marihuaną - narkotykiem robionym z kwiatów konopi indyjskich. Nie zawiera żadnych substancji, które byłyby szkodliwe dla mieszkańca klatki wysłanej tą ściółką, nie wpłynie też w żaden sposób na stan świadomości człowieka, co by z nią nie zrobił :)

 

Skład: 100% słoma konopna.

 

* Objętość = 10L

* Waga = ok.1160g

* Wydajność = 1L ściółki wchłania 0,3L płynu

* Wielkość źdźbeł = do 1,5cmInformacje dodatkowe

Wymiary Objetość = 10L
Producent Zolux


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design