!!! PRACUJEMY w PONIEDZIAŁEK 12 listopada !!!

Z okazji 100lecia odzyskania niepodległości z całego serca życzymy każdemu z Was wszystkiego najlepszego
– dużo szczęścia i pomyślności, drodzy rodacy!
Sami też będziemy świętować w niedzielę 11 listopada razem ze wszystkimi Polakami!

W poświąteczny PONIEDZIAŁEK 12 listopada PRACUJEMY NORMALNIE
i zapraszamy do sklepu stacjonarnego w godz: 11:00-19:00

Sklep internetowy oraz hotel działają normalnie przez cały czas
– serdecznie zapraszamy!

Ps. Nasze kamery internetowe też postanowiły być niepodległe w tych dniach i zaczną pracować normalnie dopiero we wtorek – bardzo przepraszamy….

Internetowy sklep zoologiczny ZooFaktor: WYSYŁKA ZWIERZĄT

Dla ułatwienia Państwu zakupów w naszym sklepie zoologicznym online prowadzimy sprzedaż wysyłkową zwierząt. Zwierzaki wysyłamy przesyłką konduktorską PKP ze stacji Warszawa Centralna. Aby przesyłane zwierzęta przeżywały jak najmniej stresu podczas podróży nadajemy je bezpośrednio przed odjazdem pociągu i oczekujemy, że na stacji docelowej będzie czekał na nie nowy właściciel, który zabierze je do domu natychmiast po wjechaniu pociągu na stację.

 

Koszt nadania przesyłki konduktorskiej to 30zł.

 

Należność za przesyłkę należy doliczyć do całości zamówienia i przesłać na nasze konto (nie ma tu możliwości wyboru opcji zapłaty „za pobraniem”).

 

Ponieważ część mieszkańców naszego sklepu może być zbyt delikatna na taką podróż, dlatego szczegóły zamówienia i transportu zwierząt ustalamy za każdym razem indywidualnie – drogą telefoniczną lub mailową i prosimy o taki kontakt PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA.  

 

Prosimy też o staranne sprawdzenie w rozkładzie jazdy PKP czy istnieje BEZPOŚREDNIE połączenie z miejscowością,  w której chcą Państwo odebrać przesyłkę, oraz godzin przyjazdu i odjazdu pociągów.  Prosimy też, aby wybrali Państwo pociąg, na który będziecie mogli wyjść i odebrać zwierzaka bezpośrednio od konduktora.

 

Uwaga! Ze względu na dobro i zdrowie zwierząt zastrzegamy sobie możliwość zmiany ustalonych terminów w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (mróz, upał).  

Web Design