SIANKO WĘGROWSKIE Z WARZYWAMI 400g – dobre siano dla gryzoni i królików

W magazynie

8,80 zł
LUB

Pyszne, pachnące sianko łąkowe dla gryzoni i królików z dodatkiem suszonych warzyw.

 

Sianko składa się z wartościowych gatunków traw, pochodzacych z ekologicznie położonych łąk. Dodatek suszonych warzyw urozmaica smak siana, dostarcza cennych składników mineralnych i witamin, a ponadto zapewnia trochę rozrywki podczas wydłubywania warzyw z sianka :)

 

Całe siano jest bardzo smaczne, aromatyczne i zwierzaki aż do niego piszczą. Jest tez dość luźno pakowane (nie jest takie zbite w torbie) i będzie stanowiło znakomite uzupełnienie diety gryzonia (poszczególne rodzaje sianka też się zwierzakom z czasem nudzą).

 

Przeznaczenie:


Siano to niezbędny składnik diety wszystkich królików oraz roślinożernych gryzoni (np. świnki morskie, szynszyle, koszatniczki) – zwierzaki te powinny mieć sianko w zasięgu pyska przez cały czas. Gryzonie wszystkożerne, np. myszy, chomiki, myszoskoczki, też chętnie skubną sobie siana, a dodatkowo wykorzystają je do budowy i wyściełania gniazda. Wszyscy chętnie też położą się na sianku i potraktują je jak ściółkę, dlatego siano przeznaczone do jedzenia lepiej podawać zwierzakom w paśniku (dłużej pozostanie czyste i nadające się do spożycia).

 

Opakowanie: 400g (±10g)
Producent: Gospodarstwo Rolne Jarnice 121; 07-100 WęgrówInformacje dodatkowe

Producent Gospodarstwo Rolne JARNICE 121 (Węgrów)
Waga/Objętość 400g


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design