SANICAT LAVENDER COMPACT 5L – silnie zbrylający żwirek bentonitowy dla kota O ZAPACHU LAWENDY (SN-3957)

Uniwersalny, bardzo chłonny i wydajny żwirek higieniczny dla kotów i innych zwierząt domowych korzystających z kuwety (fretek, chomików, myszoskoczków, itp.).

 

Żwirek wytwarzany jest ze specjalnej, drobnej glinki bentonitowej o bardzo dużej sile zbrylania. Żwirek zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co jeszcze zwiększa znacznie wydajność wchłaniania, dzięki czemu żwirek jest bardzo ekonomiczny.


Żwirek nie wysypuje się z kuwety, ponieważ zbryla się w płaskie plackowate struktury i wysokość poziomu żwirku w kuwecie pomimo pęcznienia obniża się po zużyciu a nie podnosi. Zużyte placki żwirku są zwarte i nic nie przykleja się do dna i ścianek kuwety (ani do kota).

 

Żwirek składa się z bardzo drobnych granulek, delikatnych dla kocich łapek - nie ranią poduszeczek, nie są zbyt wyczuwalne podczas stąpania i nie sprawiają zwierzęciu dyskomfortu. 


 Żwirek ma zapach lawendy i jednocześnie bardzo skutecznie absorbuje i eliminuje płyny oraz przykre zapachy z kuwety. Jest suchy, lekki, ciepły i daje poczucie komfortu zwierzakom i ich opiekunom.

 

Produkt jest naturalny, bezpyłowy, czysty chemicznie, nie uczulający i ekologiczny i znakomicie pomaga w utrzymywaniu czystości w mieszkaniu i w otoczeniu zwierząt.

 

Sposób użycia:


Toaletę (kuwetę) napełnić żwirkiem do wysokości około 5-7cm. Zużyty żwirek (zbrylony w placki) usuwać przy pomocy specjalnej łopatki. Bryłki zużytego żwirku można wyrzucić do śmietnika lub użyć jako kompost, ale nie wolno spuszczać ich w toalecie ze względu na pęcznienie. Co jakiś czas warto wymienić cały żwirek (choćby ze wględu na obecność stałych odchodów) i wymyć porządnie kuwetę.

 

objętość: 5LInformacje dodatkowe

Wymiary ziarenka 1-5 mm
Producent Tolsa


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design