REPTI HEAT CABLE 15W - kabel grzewczy 3,5m (Zoomed) (RHC-15E)

Kabel Repti Heat Cable firmy Zoomed do ogrzewania mniejszych terrariów. Może być używany na zewnątrz terrarium (grzejąc od dołu lub od bocznej ścianki), lub montowany wewnątrz. Można bezpiecznie oplątywać nim elementy wystroju terrarium, lub ogrzewać kilka małych terrariów naraz.


Kabel wykonano z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu nie pęka i nie sztywnieje, co zdarza się gorzej wykonanym przewodom grzejnym.


Kabel jest w pełni wodoodporny, i można go zanurzać, więc może być używany również w akwaterrariach lub mini szklarniach. Nadaje się również do małych inkubatorów.


Ogrzewanie terrarium kablem grzewczym Zoomedu jest bezpieczne dla zwierząt i roślin – kabel nigdy nie rozgrzewa się do temperatury, która mogłaby poparzyć zwierzę (jak np. żarówki grzewcze). Dzięki takiej stosunkowo niedużej emisji ciepła rzadko dochodzi do przegrzewania terrariów – choć dla całkowitej kontroli warunków wewnątrz terrarium warto dodatkowo zaopatrzyć się w termoregulator.


Kablem można podgrzewać większość zwierząt terraryjnych (gady, płazy i bezkręgowce), ale nie nadaje się dla krabów ani dla gryzoni i innych małych ssaków – takie stwory natychmiast spróbują przeciąć lub przegryźć kabel, co może być niebezpieczne dla zwierzaka!


UWAGA: Kabel grzewczy nie powinien się krzyżować (tj. stykać ze sobą) ze względu na ryzyko przepalenia – warto zwracać na to uwagę podczas układania kabla w terrarium!

 

  • Moc grzewcza kabla: 15W
  • Długość kabla: 3,5m


Informacje dodatkowe

Wymiary 15W / 3,5m
Producent Zoomed


Tagi produktów

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design