TERRARIUM Z KLAPKĄ 20x20x30cm - otwierane od góry (Bart-glass)

W magazynie

55,00 zł
LUB

Terrarium o wymiarach 20x20x30cm otwierane od góry – posiada szklaną klapkę na zawiasach. Wentylacja  z perforowanego aluminium również umieszczona została u góry.


Dzięki takiej budowie można dowolnie ustalać grubość podłoża (inne terraria - otwierane z boku - można zapełnić podłożem tylko do wysokości prowadnic szybek bocznych). Terrarium z górną klapką można też zalać wodą i użytkować jako akwaterraium lub akwarium.


Górna klapka zmniejsza możliwość ucieczki zwierzaka z terrarium, bo rzadko który stwór ucieka pionowo do góry – raczej pędzi przed siebie i ucieka przez boczne drzwiczki terrarium np. podczas karmienia.


Dodatkowo przez taki rodzaj zamknięcia nie przecisną się na zewnątrz nawet drobne owady karmowe, co zdarza się czasem w terrariach z bocznymi prowadnicami, jeśli szczeliny między szybkami nie są dostatecznie wąskie. Dzięki temu będziemy mieli mniej owadzich uciekinierów gnieżdżących się po kątach mieszkania :) Przez górną klapkę nie przecisną się też żadni drobni mieszkańcy terrarium – nawet tacy, którzy potrafią się całkowicie rozpłaszczyć.


Doskonałe terrarium dla bezkręgowców, takich jak nadrzewne pająki i skorpiony, modliszki, czy niewielkie straszykowate. Odpowiednie także dla niewielkich nadrzewnych płazów lub gadów.Informacje dodatkowe

Wymiary 20 x 20 x 30 cm
Producent Bart-glass


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design