PODGRZEWACZ HEAT PACK - wkład grzewczy 48h grzania

W magazynie

4,90 zł
LUB

 

Podgrzewacz Heat Pack to jednorazowa ciepła torebka, którą można włożyć obok pojemnika ze zwierzęciem i dogrzać go w ten sposób podczas podróży zimą i w chłodniejsze dni.

 

Działa na zasadzie utleniania zawartości podgrzewacza, a w wyniku tej reakcji chemicznej wytwarza się ciepło - woreczek rozgrzewa się do ok. 45-50°C. Taka temperatura nie grozi poparzeniem zwierząt, a pozwala solidnie dogrzać transporter.

 

Jest bardzo przydatny przy przewozie zwierząt (szczególnie zmiennocieplnych - bezkręgowce, ryby, płazy, gady) gdy temperatura na dworze spada poniżej 0°C. Podgrzewacz zużywa na tyle mało tlenu, że nie zagraża to zwierzętom, a produkt reakcji chemicznej jest całkowicie nieszkodliwy.

 

Sposób użycia:

 

Otworzyć opakowanie i wyjąć woreczek tak, aby miał kontakt z powietrzem. To  rozpocznie reakcję chemiczną i w ciągu 5min. woreczek zacznie być ciepły (nie trzeba nim potrząsać, ani robić innych tajemniczych rzeczy - wystarczy kontakt z powietrzem). Średnią temperaturę podgrzewacz osiąga po około 30 min. Podgrzewacz nie powinien mieć bezpośredniego styku ze ścianką transportera czy innego pojemnika na zwierzęta, aby nie doszło do miejscowego przegrzania. Ciepło i grzanie utrzymuje się przez około 40 godzin.

 

Dane techniczne:


wymiary: 13x9,5x1cm
waga: 80g
średnia temperatura: 45-50°C
maksymalna temperatura: 65°C
czas działania: 48godzin

 

Skład:


nietoksyczny proszek żelazny 58%
węgiel aktywny  7%
belmilit  14%
sól  3%
woda 18%Informacje dodatkowe

Wymiary Nie dotyczy
Producent AquaPack


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design