Max OBROŻA BIOBÓJCZA CZERWONA 75cm dla psów ras średnich i dużych (Selecta) (SE-7116)

W magazynie

11,00 zł
LUB

Wygodna obroża biobójcza dla średnich i dużych psów (powyżej 15kg masy ciała). Obroża skutecznie działa przeciw ektopasożytom kryjącym się w psiej sierści, przede wszystkim pchłom i kleszczom.


Ma postać paska z polietylenu nasączonego substancją czynną - geraniolem. Geraniol (olejek eteryczny) jest substancją o działaniu silnie odstraszającym dla stawonogów - w tym szkodliwych komarów, kleszczy czy pcheł. 

 

Szczególnie polecana dla zwierząt uczulonych na inną popularną substancję owadobójczą stosowaną w obrożach - permetrynę.


Obroża jest wodoodporna i nie trzeba jej zdejmować nawet podczas pływania ani tym bardziej w czasie deszczu. Powinna być noszona stale, aby zawarty w niej preparat ciągle oddziaływał na pasożyty.

 

Obroża MAX wykazuje aktywność biobójczą w 48 godzin od założenia produktu na szyję zwierzęcia. Preparat zawarty w obroży (geraniol) zapewnia skuteczną ochronę przez 4 miesiące (120dni), licząc od momentu otwarcia hermetycznego opakowania. Po tym czasie należy obrożę wymienić na nową.

 

Sposób użycia:


Po wyjęciu z opakowania dostosować obrożę do obwodu szyi zwierzącia (powinno być ok.2cm luzu). Pasek ma zapięcie pozwalające na dostosowanie rozmiaru. Nadmiar obroży odciąć i wyrzucić. W przypadku założenia obroży na szyję zwierzęcia należy badać czy nie wykazuje ono objawów alergii na permetrynę przez pierwsze 24 godziny. W przypadku reakcji alergicznej zdjąć obrożę z szyi zwierzęcia i wykąpać go stosując mydło i szampon. Pianę spłukać dużą ilością wody. Nie stosować łącznie z innymi preparatami biobójczymi.


Przeznaczenie: psy ras średnich i dużych (powyżej 15kg masy ciała), szczenięta powyżej 4 miesiąca życia.

 

Przeciwskazania: Nie stosować u zwierząt uczulonych na geraniol.  Nie stosować u zwierząt poniżej 4 miesiąca życia.

 

Skład: obroża w postaci paska z polichlorku winylu, substancja czynna: geraniol 13g/100gInformacje dodatkowe

Producent Selecta
Waga/Objętość długość = 75cm


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design