GULLIVER 2 z metalowymi drzwiczkami SZARY - transporter dla małych psów, kotów, fretek i królików (StefanPlast)

W magazynie

84,10 zł
LUB

 

Ładny i wygodny transporter o wymiarach: 55x36x35cm do przenoszenia małych i średnich zwierząt, wyprodukowany przez włoską firmę StefanPlast.

 

Znakomicie nadaje się do transportu: małych psów (np. york, shi-tzu, pekińczyk), kotów (szczególnie dużych ras - jak maine-coon czy norweski leśny), fretek, królików i innych zwierząt w podobnym rozmiarze.

 

Transporter jest otwierany od frontu – przez duże metalowe drzwiczki możemy zajrzeć i sprawdzić jak się miewa podróżujące zwierzę.

 

Od góry ma też dodatkową klapkę – można ją utworzyć i zajrzeć do zwierzaka a także włożyć do środka rękę i pogłaskać zwierzę w podróży bez konieczności otwierania całego transportera, czy wyjmowania zwierzaka.

 

Liczne otwory wentylacyjne zapewniają stały dostęp świeżego powietrza i jego ciągłą cyrkulację.

 

Transporter posiada wygodny uchwyt u góry („rączka”), oraz dodatkowe uchwyty po bokach, pozwalające na doczepienie paska i przewieszenie transportera przez ramię.

 

Specjalne dodatkowe uchwyty pozwalają na przypięcie transportera pasem samochodowym i przewożenie zwierzaka bezpiecznie na siedzeniu samochodu.

 

Transporter wykonano z solidnego, trwałego plastiku wysokiej jakości – trudno go zniszczyć a za to bardzo łatwo umyć po dłuższej podróży.

 

Wymiary: 55 x 36 x 35 cmInformacje dodatkowe

Wymiary 55 x 36 x 35 cm
Producent StefanPlast


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design