GULLIVER 1 z plastikowymi drzwiczkami – SZARY transporter dla kotów i innych małych stworzeń (StefanPlast)

W magazynie

56,60 zł
LUB

 

Ładny i wygodny transporter o wymiarach: 48x32x31cm do przenoszenia małych i średnich zwierząt, wyprodukowany przez włoską firmę Stefanplast.

 

Transporter jest otwierany od frontu – przez duże drzwiczki możemy zajrzeć i sprawdzić, jak się miewa podróżujące zwierzę.  

 

Liczne otwory wentylacyjne zapewniają stały dostęp świeżego powietrza i jego ciągłą cyrkulację.

 

Transporter posiada wygodny uchwyt u góry („rączka”), oraz dodatkowe uchwyty po bokach, pozwalające na doczepienie paska i przewieszenie transportera przez ramię.

 

 

Specjalne dodatkowe uchwyty pozwalają na przypięcie transportera pasem samochodowym i przewożenie zwierzaka bezpiecznie na siedzeniu samochodu.

 

Transporter wykonano z solidnego, trwałego plastiku – trudno go zniszczyć a za to bardzo łatwo umyć po dłuższej podróży.

 

 

Gulliver 1 znakomicie nadaje się do transportu:

  • kotów
  • małych psów (wielkości yorka lub chihuahua)
  • fretek
  • dużych królików
  • świnek morskich – dla nich to duży transporter i może służyć również za tymczasowe lokum (wyjeżdżając na wakacje możemy zabrać w nim świnkę i urządzić jej tymczasowe mieszkanie wakacyjne w tym transporterze, jeśli nie chcemy brać ze sobą również klatki). Na krótsze podróże wystarczy mniejszy transporter (np. mini Gulliver)

 

Wymiary: 48x32x31cm.Informacje dodatkowe

Wymiary 48 x 32 x 31 cm
Producent StefanPlast


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design