RodyLounge ZŁĄCZKA kiwi 4szt. - pierścienie łączące elementy tunelu do rozbudowy klatek "Rody" (Zolux) (205958)

W magazynie

4,30 zł
LUB

Plastikowa złączka nakładana na końce odcinków tunelu dla małych gryzoni - pozwala łączyć ze sobą kolejne odcinki tunelu oraz tunele z klatką.

 

Przeznaczona do rozbudowy klatek RodyLounge (Zolux) lub innych klatek pod warunkiem że średnica złączki i tunelu pasuje do otworów w klatce.

 

Klatki RodyLounge i inne klatki podobnego typu mogą być ze sobą łączone przy użyciu dodatkowych elementów: tuneli o różnych kształtach, złączek i zaślepek - możliwości rozbudowy są właściwie nieograniczone. Połączone tunelami klatki stworzą prawdziwe Gryzoniowe Pałace :)

 

Tunele można wykorzystywać również wewnątrz pojedynczej klatki – tworząc wewnętrzne przejścia i korytarze, które urozmaicą życie gryzoni.

 

Tuneli można używać także w klatkach z drucianymi prętami, o ile mają wewnątrz przewidziane okrągłe otwory np. w podłodze piętra, a otwór ten pasuje średnicą do złączki tunelu.

 

W każdym elemencie tunelu znajdują się drobne otwory wentylacyjne, więc tunel jest komfortowy i bezpieczny niezależnie od tego jak długi będzie (ile elementów połączymy ze sobą).

 

W paczce znajdują się 4 złączki.

 

Wymiary:


średnica złączki: 5,8cm
grubość: 0,9cm
kolor: kiwiInformacje dodatkowe

Wymiary średnica: 5,8cm
Producent Zolux


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design