PARADISE CAMPBED - wiszące łóżko, legowisko dla fretek i średnich gryzoni (Zolux) (204117)

W magazynie

26,00 zł
LUB

Mięciutkie łóżko Paradise to zabawne, wiszące i bujające się legowisko, w które zwierzak przyjemnie się zapada i jest osłonięty ze wszystkich boków.

 

Boczne ścianki łóżka dają poczucie bezpieczeństwa a wycięte w nich dwa otwory pozwalają na wyglądanie na zewnątrz i podglądanie otoczenia. Mniejsze zwierzęta mogą też tamtędy wychodzić i wchodzić.

 

Legowisko zaopatrzono w cztery taśmy o regulowanej długości, zakończone karabińczykami, więc możemy montować hamak na różnych wysokościach klatki.

 

Łóżko zaprojektowano dla fretek i każda fretka będzie zachwycona mogąc się na nim wylegiwać, ale skorzystają z niego również inne małe ssaki lubiące się wspinać: szczury, szynszyle, burunduki, koszatniczki, lotopałanki czy tenreki. Potraktują one łóżko jak zabawną ruchomą półkę, choć nigdy nie wiemy czy łóżko spodoba się konkretnemu zwierzakowi - nawet rodzeństwo szczurów może mieć inne zdanie na ten temat :))

 

Oczywiście gryzoń może przegryźć troczki do wieszania, lub pogryźć samo łóżko, ale większość będzie korzystać z niego przez długi czas :)

 

Wymiary:


średnica: 30cm
głębokość: 12cmInformacje dodatkowe

Wymiary średnica = 30cm
Producent Zolux


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design