LIANA NATURALNA L 100cm (AlleTerra)

Dekoracyjna, ładna, naturalna liana z Filipin, o charakterystycznym falistym kształcie.

 

Taka liana to oczywisty i niemal niezbędny element wystroju terrarium tropikalnego odwzorowującego dżunglę. Znakomicie zdobi terrarium.

 

Liana jest dosyć elastyczna, więc daje się wyginać i kształtować, dzięki czemu łatwo ułożyć ją w terrarium w wymyślony przez siebie sposób. Jeszcze bardziej elestyczna staje się po zanurzeniu w gorącej wodzie (gdybyśmy chcieli jakoś strasznie ją powyginać).

 

Na lianie występują charakterystyczne korkowe "listewki", które stanowią świetny zaczep dla pazurków nawdrzewnych zwierząt. Po takiej lianie można się łatwo i wygodnie wspinać lub wisieć na niej, dlatego wyposażenie terrarium w naturalną lianę zwiększa realną przestrzeń wewnętrzną terrarium, a zwierzaki mają więcej miejsca do łażenia.

 

Z liany chętnie skorzystają  wszelkie stworzenia nadrzewne - od pająków Avicularia, Poeciloteria, Psalmopoeus, przez wszelkie gatunki nadrzewnych żab i rzekotek, po niewielkie gady - węże i jaszczurki, takie jak np. węże smugowe, węże tajwańskie, młode agamy błotne, anolisy, gekony orzęsione, czy akantozaury. Liana sprawi też radość lubiącym się wspinać drobnym ssakom - lotopałankom, wiewiórkom, popielicom itp. 

 

Wymiary:

* długość - około 1m (+/- 5cm)
* szerokość - około 1,5 - 2,5cm
* grubość - około 0,5cm

 

UWAGA! Ten produkt to fragmenty naturalnej rośliny, tak więc poszczególne liany NIE SĄ INENTYCZNE i mogą się w detalach nieco różnić od tych na zdjęciu!!!Informacje dodatkowe

Wymiary długość około 1m
Producent AlleTerra


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design