GULLIVER 3 z plastikowymi drzwiczkami – SZARY transporter dla psów, kotów, fretek (StefanPlast)

W magazynie

79,90 zł
LUB

Ładny i wygodny transporter o wymiarach: 61x40x38cm do przenoszenia małych i średnich zwierząt, wyprodukowany przez włoską firmę StefanPlast.

 

Znakomicie nadaje się do transportu: małych i średnich psów (do 10 kg), dużych kotów (jak maine-coon czy norweski leśny), dużych fretek, skunksów, szopów i innych zwierząt w podobnym rozmiarze.

 

Transporter jest otwierany od frontu – przez duże plastikowe drzwiczki możemy zajrzeć i sprawdzić jak się miewa podróżujące zwierzę. Od góry ma też dodatkową klapkę – można ją utworzyć i zajrzeć do zwierzaka a także włożyć do środka rękę i pogłaskać zwierzę w podróży bez konieczności otwierania całego transportera, czy wyjmowania zwierzaka.

 

Liczne otwory wentylacyjne zapewniają stały dostęp świeżego powietrza i jego ciągłą cyrkulację.

 

Transporter posiada wygodny uchwyt u góry („rączka”), oraz dodatkowe uchwyty po bokach, pozwalające na doczepienie paska i przewieszenie transportera przez ramię. Specjalne dodatkowe uchwyty pozwalają na przypięcie transportera pasem samochodowym i przewożenie zwierzaka bezpiecznie na siedzeniu samochodu.

 

Transporter wykonano z solidnego, trwałego plastiku wysokiej jakości – trudno go zniszczyć a za to bardzo łatwo umyć po dłuższej podróży.

 

Wymiary: 61 x 40 x 38 cmInformacje dodatkowe

Wymiary 61 x 40 x 38 cm
Producent StefanPlast


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design