KLATKA KRÓLIK 80 składana - wygodny dom dla większych gryzoni

Duża, wygodna klatka dla większych gryzoni, które w naturze nie zwykły się wspinać. Może być świetnym domem dla królików i świnek morskich.

 

Klatka ma dwoje drzwiczek – zwykłe drzwiczki z boku, i dużą, szeroką klapę od góry - co bardzo ułatwia dostęp do środka i umożliwia zarówno staranne ustawienie kryjówek i elementów wyposażenia, jak i późniejsze łapanie zwierzaka, który akurat nie ma ochoty być złapany :)

 

Do klatki dołączony jest metalowy paśnik na siano, przyczepiany do prętów klatki. Dzięki temu sianko podane do jedzenia nie zostanie natychmiast udeptane, zmieszane z trocinami lub użyte do budowy gniazda i będzie nadawało się do jedzenia przez dłuższy czas.

 

Na dnie klatki znajduje się naprawdę głęboka plastikowa kuweta (głebsza niż w innych klatkach), co umożliwiająca wyściełanie klatki grubą warstwą trocin, włókien kokosowych lub inną ściółką dla gryzoni. 


Górną część klatki można zlożyć na płasko, co zmniejsza jej objętość np. w transporcie. Jeśli składanie nie jest potrzebne wystarzy dogiąć kombinerkami haczyki łączące boki klatki u dołu - w ten sposób będzie usztywniona na stałe.

 

rozmiar klatki: 80 x 43 x 40 cm
rozmiar drzwiczek:
   * górne wejście
54 x 30 cm
   * boczne wejście 19 x 17 cm
odstęp między szczebelkami:
3cm 
głębokość kuwety: 17cm 
pręty klatki są ocynkowaneInformacje dodatkowe

Wymiary 80x43x40cm
Producent Inter zoo


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design