Klatka INDOOR 55 niebieska - wygodny dom dla małych gryzoni (Zolux) (205415B/G)

W magazynie

102,80 zł
LUB

Ładna, zgrabna i wygodna klatka dla małych gryzoni.


Klatka jest wykonana prawie w całości z plastiku, dolna część z nieprzezroczystego, a góra z przejrzystego pleksi  i  tylko górna klapka jest z metalowych prętów.

 

Dzięki temu, że ścianki klatki są jednolite (a nie z metalowych prętów) zwierzaki nie rozsypują trocin dookoła, a gryzoniom które lubią kopać w ściółce nory i korytarze (chomiki, lemingi, norniki) można wsypać do tej klatki naprawdę grubą warstwę podłoża.


Jednolite ścianki zabezpieczają też przed ucieczkami drobnych zwierząt, bo przez pręty tradycyjnej klatki zawsze można się jakoś jednak przecisnąć:. Poza tym zabudowana klatka to dla zwierząt zaciszne lokum, zabezpieczone przed przeciągami, w którym jednak możemy je wygodnie oglądać (wszystko widać).

 

W wierzchu klatki jest umieszczone wejście - podnoszona kratka, która daje wygodny dostęp do środka oraz zapewnia wentylację  i cyrkulację powietrza. Klatkę można też otworzyć zdejmując całą górną połowę pojemnika.

 

Do klatki dołączone są: plastikowa półka, która zwiększa przestrzeń w klatce, bo mały gryzoń może siedzieć pod półką lub na półce, a także miseczka, domek i plastikowy kołowrotek (typ "pełny', bez szczebelków, co zabezpiecza przed uszkodzeniem ogonka u myszy czy myszoskoczka).

 

Klatka Indoor 55 może być świetnym domem dla chomików, myszoskoczków, norników, myszy kolczastych i innych zwierząt w podobnych rozmiarach.

 

Wymiary:


* klatka: 55 x 36 x 27 cm

* górna klapka (z prętów): 32x22cm

* odstęp między szczebelkami (w górnej kratce): 7mm

* głębokość kuwety: 10cmInformacje dodatkowe

Wymiary 55 x 36 x 27 cm
Producent Zolux


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design