Galeria zwierząt

Kolejna witryna oparta na WordPressie

 • Nugget i Bun - mastomyszy z Zakopanego

  Samym końcem grudnia kupiłam dwie mastomyski i przekazuję co u nich! Co do imion to stanęło na Nugget i Bun, bo każdy mój podopieczny musiał być ochrzczony nazwą jedzenia xD Na początku nie opuszczały się w ogóle na krok i nawet po tygodniu wszędzie chodziły razem. Nug jest o wiele bardziej energiczna i wszędzie jej pełno, natomiast Bun jest zazwyczaj spokojniejsza. Mimo wszystko dobrze się dogadują i bardzo się lubią bo do dziś nie opuszczają się na krok i ciągle się tulą :3 Udało im się już urwać kołowrotek, potrafią też głęboko zakopać swój kokosowy domek – choć po każdym sprzątaniu muszą się zabierać do tego od nowa :) Teraz już duże urosły, jest im dobrze i dają się miziać oraz robią świetne gniazda!

  .


  Ilość komentarzy: 0

 • Lilly i Luna - szczęśliwe świnki

  Świnki morskie zakupione w marcu w Waszym sklepie: Lilly i Luna. Lilly to alpaka, Luna jest gładka. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Pan w sklepie namówił nas na dwie sztuki, bo planowaliśmy tylko jedną. Obie świnki się bardzo kochają, widać, że wzajemne towarzystwo jest dla nich bardzo ważne i potrzebne. Bardzo polubiły dzieci, coraz bardziej żywiołowo reagują na momenty karmienia i pieszczot. Są bardzo przyjacielskie i oswoiły się już z naszą rodziną. W tym zakresie widać duży progres :) Lubią jeść!!! Uwielbiają czerwoną paprykę, marchew i świeże ogórki. Z trawek najbardziej perz. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy dwie nowe domowniczki :D.

  .


  Ilość komentarzy: 0

 • Koszatniczki z Dobieżyna

  Koszatniczki są przeurocze i wszystko u nich w porządku. Nowy domek został obejrzany i bardzo im się spodobał, ale drugiego dnia uciekły z tej klatki – okazało się, ze miała za duże otwory między prętami, co ciekawskie stworzenia natychmiast wykorzystały :) Dostały nową klatkę z trzema poziomami, która też została zaakceptowana i teraz wszystkie trzy koszatniczki szaleją w kołowrotku. Moi chłopcy bardzo je polubili i noszą je sobie i nawet ja się już ich nie boję, a na wszystko myszopodobne mam przedzawał… nawet miałam je na ręce :) Mają bardzo duży apetyt i szybko rosną i dają się złapać bez problemu. Wszyscy się bardzo polubili :)

  .


  Ilość komentarzy: 0

 • Świnka Godfryd

  Godfryd jest kochany, dba o swoją nieco otyłą żonę Marchewkę, ale sam trzyma linię. Gdy na zewnątrz było ciepło prosiaki wychodziły na dwór. Trawa rosła tak bardzo, że ich nie było widać, ale do wieczora świnki ją starannie "kosiły" :) Bardzo też lubią kupione ziółka. Małżeństwo Godfryda i Marchewki jest niestety bezdzietne, bo samiczka jest otyła (3,7kg), ale może jeszcze coś się tu zmieni.

  .


  Ilość komentarzy: 0

 • Żółw Stefan

  Już minęły 3 lata jak Stefan sobie rośnie :) Waży już 270g i doczekał się swego ogrodu, gdzie ma specjalne grządki ze swoimi żółwimi smakołykami. Oczywiście ze względu na niego nie stosuję oprysków wiec mam trawnik trochę gorszy niż sąsiedzi ;) ale czego się nie robi z miłości :)
  Nie wyobrażam sobie naszego domu bez Stefana. Specjalnie dla niego z Grecji przywożę sepię z plaży i kamienie itp by też miał swoje pamiątki i zabawki;) Mam nadzieję, że dobrze o niego dbam, wygląda na szczęśliwego, bo czasami się nawet uśmiecha :) Przesyłam zdjęcia by pokazać jak rośnie i jaki jest piękny.

  .


  Ilość komentarzy: 0

 • Suśliczka Agatka

  Dokupiliśmy 1,5roczną suśliczkę Agatkę do towarzystwa młodszej, tegorocznej samiczce. Między dziewczynkami raczej panuje zgoda, nie licząc drobnych przepychanek przy jedzeniu. Jeśli już to bardziej się kłócą, gdy biegają na spacerach poza klatką – na większej przestrzeni. W klatce żyją bardzo zgodnie i choć mają dwa domki, to razem korzystają tylko z jednego :) Agatka już w pełni zaakceptowała też nas (mnie i mojego chłopaka) i sama chętnie do nas przychodzi. Jest bardzo przyjacielska :)

  .


  Ilość komentarzy: 1

 • Myszoskoczek Hyzio

  Tydzień temu jeden ze sklepowych myszoskoczków dołączył do naszej rodziny. Jego imię to Hyzio. Dołączył do Zyzia (innego myszoskoczka). Chłopcy są teraz na etapie zaprzyjaźniania się i nie mieszkają jeszcze razem, a obok siebie. Mają możliwość widzenia się i czucia swoich zapachów.

   

  Hyzio jest bardzo energicznym i ciekawskim myszem. Chętnie obserwuje co robię. Na początku tygodnia częściej niż teraz bał się różnych sytuacji, np dźwięku włączanego światła. Bywało nawet, że tupał w swoim domku. Teraz coraz bardziej przyzwyczaja się do tego, co dzieje się w domu. Tydzień temu pozwoliłam pobiegać mu w kuli, ale nie bardzo wiedział, o co chodzi. Natomiast coraz lepiej mu idzie bieganie w kołowrotku.

   

  Hyzio nie gardzi jedzeniem. Lubi brokuła i marchewkę. Lubi gryźć rolki po ręcznikach papierowych i po papierze toaletowym :) Jesteśmy mile zaskoczeni - Hyzio od samego początku chętnie wchodził sam na ręce, dość często pozwala się pogłaskać, choć ponoć myszoskoczki raczej nie lubią głaskania. Hyzio to wyjątkowo przyjacielski mysz!

  .


  Ilość komentarzy: 0

 • Świnki Mimi i Teddy

  Świnki sprawują się bardzo dobrze, są grzeczne i nie gryzą. Nazwaliśmy je Mimi (długowłosa) oraz Teddy (od rasy Teddy).  Świnki mają dwie swoje poduszki na których je wyjmujemy z klatki, i  nosimy dla bezpieczeństwa.

  .

  Mimi jest typową dziewczyną, lubi jak się ją pielęgnuje, i bardzo lubi głaskanie, za każdym razem mruczy. Nie jest płochliwa. Często jak bierzemy ją na poduszkę to dajemy jej karmę. Teddy jest bardziej strachliwa i wymagająca, podejrzewamy że jest przywódcą, Wyjada większość pokarmu przez co nieźle się zaokrągliła, więc Mimi dostaje osobno jedzenie :)

  .

  Dziewczyny dostają teraz siano oraz trawę i rośliny z ogródka. Uwielbiają też witaminę C w kropelkach, więc nie ma kłopotów z suplementacją :) Gdy świnki zostają same (szkoła) są puszczane po pokoju żeby nie czuły się  " jak w więzieniu". Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z nowych członków rodziny i mamy nadzieję że długo z nami będą.

  .


  Ilość komentarzy: 0

 • Szczurki Leoś i Haskuś

  Szczurki Leoś i Haskuś ą w swoim nowym domu już ponad 4 miesiące i zdążyły stać się pełnymi domownikami. Przyjechały gdy miały 8 tygodni – teraz to duże, poważne szczury :) Sądząc po zdjęciach to są również nieco rozpieszczone i uwielbiają się wylegiwać :)

  .


  Ilość komentarzy: 1

 • Lusia – felsuma madagaskarska

  Do nowego domu właśnie przyjechała śliczna panna felsuma madagaskarska, czyli piękny dzienny owocożerny gekon. Gekonica jeszcze przed przyjazdem dostała na imię Lusia i szybko polubiła nowy, wygodny dom.

  .


  Ilość komentarzy: 2

Produkty 1 do 10 z 65

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7
Web Design