Vita sand OUTBACK ORANGE 4,55kg - pomarańczowy piasek do terrarium z witaminami (Zoomed) (VO-10)

W magazynie

43,80 zł
LUB

 Znakomity, bardzo drobny pomarańczowy piasek wysokiej jakości z dodatkiem witamin i wapna, renomowanej amerykańskiej firmy Zoomed.


OUTBACK ORANGE imituje drobny piasek pustynny i stanowi znakomite podłoże dla gadów pustynnych - agam brodatych, biczogonów, pustynnych gekonów i wielu innych gatunków. Szczególnie przydatny dla zwierząt ryjących w piasku jak scynki pustynne (np. ostajnice, scynk berberyjski).

 

Piasek jest delikatny i drobny, więc w wypadku zjedzenia nie blokuje przewodu pokarmowego zwierzaka. Po przypadkowym połknięciu zostaje bez trudu wydalony wraz z odchodzami i nie powoduje żadnych dolegliwości.

 

Piasek wzbogacony jest następującymi składnikami: węglan wapnia , węglan magnezu, tlenek żelaza, beta karoten, kwas foliowy, kwas askorbinowy, witamina B12, witamina B6, biotyna, niacyna, pantotenian wapnia, tiamina, fosforan dwuwapniowy.

 

Piasek został przebadany, ma rekomendację weterynarynaryjną i spełnia wysokie amerykańskie normy jakości i bezpieczeństwa.

 

Producent zaleca wymianę podłoża z piasku VitaSand nie rzadziej niż co 6 miesięcy.


UWAGA!!! Piasek jest wzbogacony w witaminy i minerały, ale nie oznacza to, że zastępuje suplementy wapienne czy witaminowe! Wapno i witaminy należy nadal podawać z pokarmem!


Torba: 4,55kgInformacje dodatkowe

Waga/Objętość 4,55kg
Producent Zoomed


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design