COMBO DEEP DOME LAMP - podwójna lampa terrarystyczna (Zoomed) (LF-19EC)

W magazynie

181,70 zł
LUB

 

Bardzo estetycznie i solidnie wykonana podwójna lampa terrarystyczna, wyprodukowana przez renomowaną, amerykańską firmę Zoomed. Lampa posiada metalowy klosz i porcelanową oprawę na żarówki lub świetlówki kompaktowe.

 

Lampę zaopatrzono w wydłużony klosz, który osłoni nawet żarówki o wydłużonym kształcie. Oczywiście lampa nadaje się również do innych typów żarówek o mocy nie większej niż 100W każda. Doskonała do użycia także ze świetlówkami UVB kompaktowymi (wkręcanymi).

 

Dzięki podwójnemu kloszowi można łączyć różne typy żarówek i świetlówek - np. żarówka dzienna + żarówka nocna, świetlówka UVB + żarówka grzewcza itd. Każda z lamp posiada osobny włącznik.

 

Wnętrze lampy wykonano z polerowanego aluminium, które działa jak reflektor, odbijając światło skierowane ku górze i na boki i kierując je w dół – do terrarium. Dzięki temu cała moc żarówki oświetla terrarium i zwierzęta (zwiększenie emisji światła i ciepła o około 30%). Polerowany reflektor skutecznie wzmacnia też promieniowanie UV-B. Taka konstrukcja lampy umożliwia zwiększenie odległości między żarówką a zwierzakami – lampa może wisieć wyżej. Dlatego Combo Mini Deep Dome Lamp Fixture nadaje się do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz terrarium.

 

* Wymiary:     średnica klosza 14cm
                         wysokość całej lampy 17cm
                         długość całej lampy (dwa klosze) 28cm
* Lampa nadaje się do wszystkich typów żarówek i i świetlówek kompaktowych o mocy do 100W.
* Gwint E27 (tzw. duży gwint – jak w typowych żarówkach domowych)Informacje dodatkowe

Wymiary Nie
Producent Zoomed


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design