FAFI DEZODORANT DLA SSAKÓW: psów, kotów, fretek, gryzoni i królików 200ml (Selecta) (SE-7154)

W magazynie

15,10 zł
LUB

Przyjemny dezodorant dla ssaków: psów, kotów, fretek, gryzoni, królików i innych, oraz do pomieszczeń w których zwierzaki przebywają.

 

Co ładnie pachnie naszym zwierzakom, niekoniecznie jest przyjemne dla nas. Naturalny zapach fretki, kocura czy samca szczura jest atrakcyjny dla nich samych (a szczególnie dla ich samic), ale niekoniecznie podoba się ludziom. Nasz pies byłby zachwycony z dezodorantu o zapachu dojrzałej padliny, ale my już niekoniecznie :).

 

Dlatego firma Selecta opracowała ten dezodorant, o zapachu świeżym i przyjemnym dla człowieka, a jednocześnie akceptowanym przez zwierzaki. Dezodorant został opracowany  tak, aby jego skład nie zagrażał w żaden sposób zdrowiu zwierząt i nie drażnił ich powonienia.

 

Sposób użycia: dezodorant można stosować zarówno bezpośrednio - spryskując sierść zwierzęcia (uważamy aby nie dostał się do oczu czy nosa!), jak i pośrednio - nanosząc na posłanie/legowisko, ściółkę w klatce, czy też domek/kryjówkę.

UWAGA! Zwierzaki, podobnie jak ludzie mają różny stosunek do różnych zapachów. Jeśli zwierzęciu zapach nie odpowiada, wtedy oczywiście zaprzestajemy stosowania.


Skład: woda, emulgator, aromaty.Informacje dodatkowe

Producent Selecta
Waga/Objętość 200ml


Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Web Design